به وب سایت شرکت هواتراز سپاهان خوش آمدید.

 

هواتراز سپاهان | دستگاه رطوبت ساز | ایرواشر | هواساز سالن قارچ

درباره ما

  • دنیای صنعتی پیش رو با استعانت از نبوغ و دانش روبه پیشرفت بشری توانسته مجموعه ای از بزرگترین صنایع را گرداگرد یکدیگر جمع نموده و در این عرصه پاسخی مطمئن و منطقی به نیازهای بشریت ارایه نماید. شرکت هواتراز سپاهان طی دوره فعالیت خود کیفیت و تولید متناسب با نیاز مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است و در این راه با بهره گیری پیوسته از تکنولوژی و دانش روز دنیا توانسته گامی ارزشمند و مفید در رابطه با تهویه و فیلتراسیون صنعتی بردارد.

محصولات

سابقه دو دهه فعالیت در زمینه تهویه و فیلتراسیون صنعتی

شعار مجموعه

رضایت مندی مشتری، کلید موفقیت هواتراز سپاهان

فیلتراسیون صنعتی

یکی از مسایلی که در دنیای کنونی بسیاری از کشور ها با آن درگیر هستند مبحث آلودگی هوا میباشد که شرکت هواتراز سپاهان با بهره گیری از دانش فنی به روز توانسته غبارگیر های صنعتی متناسب باهر پروژه را تولید و وارد عرصه نماید و در این راستا متناسب با جایگاه هر پروژه راه حلی مناسب ارایه نموده است.

مطالعه بیشتر...

تولید سفارشی و خاص

یک از ویژگی های بارز شرکت هواترازسپاهان توانایی تولید محصولات خاص تهویه طبق سفارش مشتریان میباشد. در این راستا با تکیه بر دانش فنی وتجربه طولانی مدت خود توانسته محصولات خاص وگسترده را در صنایع مختلف همچون تهویه صنایع نساجی وفرش ماشینی وصنعت قارچ ونیز نیروگاهی وارد چرخه تولید نماید.

مطالعه بیشتر...