هواتراز سپاهان

 • درباره هواتراز سپاهان

  شرکت هواتراز سپاهان به عنوان یکی از تولید کنندگان سیستم های تهویه مطبوع در سال 1380 با تکیه بر تجربه غنی و دانش فنی به روز شده فعالیت خود را آغاز نمود .

  در طول مدت زمان فعالیت خود با بهره گیری از دانش روز دنیا در رابطه با تهویه و نیز پشتیبانی حامیان خود توانسته است در طیف وسیعی از پروژه ها همچون : داروسازی ، بیمارستان ، اتاق تمیز ، صنایع غذایی ، مراکز تجاری ، پاساژها و هایپر مارکت های بزرگ ، صنایع نساجی ، صنعت قارچ و ... فعالیت موثر و قابل توجهی را داشته باشد .

  این شرکت پیشرفت و توسعه خود را تماما مدیون مشتریان خود می داند که در ابتدای امر مشتری و سپس دوستانی بزرگ و ارزشمند می باشند .

  یکی از ویژگی های بارز هواتراز مشاوره های قدرتمندی است که به مشتریان خود در رابطه با خرید بهترین سیستم تهویه ارائه می نماید تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند .

  شرکت هواتراز با استفاده از نرم افزارهای به روز همچون 3D CAD ، Carrier ، ANSYS ، و نیز طراحی یک نرم افزار تخصصی توسط تیم هواتراز با نام HTCAD به طراحی و تحلیل کلیه پروژه های تهویه می پردازد و نتیجه نهایی را به مشتری ارائه می نماید .


   

 • تاریخچه هواتراز سپاهان

  فعالیت شرکت هواتراز سپاهان از اوایل دهه 80 با تعداد انگشت شماری نیروی متخصص و در فضایی بسیار کوچک در غرب شهر اصفهان  با ساخت تهویه سالن های نساجی شروع شد. در طی این مدت تاکنون با توکل بر خداوند متعال و تکیه بر اراده ای راسخ و شوق به پیشرفت در راه تعالی ایران عزیز فعالیت خود را روز به روز گسترش داد و هم اکنون با دارا بودن یک واحدبزرگ و مستقل کارخانه در شرق اصفهان  و دفتر مرکزی در داخل شهر اصفهان و نیز بکارگیری نیروهای متخصص متعدد در دفتر فنی خود در میان سایر رقبای خود توانسته گامی ارزشمند و قابل ارایه در راستای تهویه مطبوع کشور بردارد.
  مجموعه هواتراز سپاهان با فعالیت گسترده در زمینه تهویه صنایع نساجی و فرش ماشینی، هواساز های سالن قارچ، هواسازها وایرواشرهای صنعتی کارخانجات و هواسازهای هایژنیک مورد استفاده در داروسازی ها و اتاق های تمیز توانسته در بالاترین سطح کیفی محصولات متعدد را طراحی و تولید و عرضه نماید.
   

برخی از محصولات شرکت هواساز کلین روم و ایرواشر اکونوپک و هواساز قارچ و هواساز هایژنیک و رطوبت ساز و فن سانتریفیوژ است .

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید