هواتراز سپاهان

 • درباره هواتراز سپاهان

  دنیای صنعتی پیش رو با استعانت از نبوغ ودانش روبه پیشرفت بشری توانسته مجموعه ای از بزرگترین صنایع را گرداگرد یکدیگر جمع نموده و در این عرصه پاسخی مطمئن و منطقی به نیاز های بشریت ارایه نماید.
  شرکت هواتراز سپاهان طی دوره فعالیت خود کیفیت و تولید متناسب با نیاز مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است و در این راه با بهره گیری پیوسته از تکنولوژی و دانش روز دنیا توانسته گامی ارزشمند و مفید در رابطه با تهویه و فیلتراسیون صنعتی بردارد.
  امید است که در این راه بتواند با تلفیقی از دانش نوین ساخت و تجربه گذشته صنعتگران نسبت به تولید با کیفیت بالاتر و اشتغال زایی بیشتر در این عرصه گامی موثر جهت شکوفایی و بهره وری صنعتی ایفا نماید.
   

 • تاریخچه هواتراز سپاهان

  فعالیت شرکت هواتراز سپاهان از اوایل دهه 80 با تعداد انگشت شماری نیروی متخصص و در فضایی بسیار کوچک در غرب شهر اصفهان  با ساخت تهویه سالن های نساجی شروع شد. در طی این مدت تاکنون با توکل بر خداوند متعال و تکیه بر اراده ای راسخ و شوق به پیشرفت در راه تعالی ایران عزیز فعالیت خود را روز به روز گسترش داد و هم اکنون با دارا بودن یک واحدبزرگ و مستقل کارخانه در شرق اصفهان  و دفتر مرکزی در داخل شهر اصفهان و نیز بکارگیری نیروهای متخصص متعدد در دفتر فنی خود در میان سایر رقبای خود توانسته گامی ارزشمند و قابل ارایه در راستای تهویه مطبوع کشور بردارد.
  مجموعه هواتراز سپاهان با فعالیت گسترده در زمینه تهویه صنایع نساجی و فرش ماشینی، هواساز های سالن قارچ، هواسازها وایرواشرهای صنعتی کارخانجات و هواسازهای هایژنیک مورد استفاده در داروسازی ها و اتاق های تمیز توانسته در بالاترین سطح کیفی محصولات متعدد را طراحی و تولید و عرضه نماید.