به وب سایت هواتراز خوش آمدید.

 

11

درباره ما

  • شرکت هواتراز سپاهان به عنوان یکی از تولید کنندگان سیستم های تهویه مطبوع در سال 1380 با تکیه بر تجربه غنی و دانش فنی به روز شده فعالیت خود را آغاز نمود .

    در طول مدت زمان فعالیت خود با بهره گیری از دانش روز دنیا در رابطه با تهویه و نیز پشتیبانی حامیان خود توانسته است در طیف وسیعی از پروژه ها همچون : داروسازی ، بیمارستان ، اتاق تمیز ، صنایع غذایی ، مراکز تجاری ، پاساژها و هایپر مارکت های بزرگ ، صنایع نساجی ، صنعت قارچ و ... فعالیت موثر و قابل توجهی را داشته باشد .

    این شرکت پیشرفت و توسعه خود را تماما مدیون مشتریان خود می داند که در ابتدای امر مشتری و سپس دوستانی بزرگ و ارزشمند می باشند .

    یکی از ویژگی های بارز هواتراز مشاوره های قدرتمندی است که به مشتریان خود در رابطه با خرید بهترین سیستم تهویه ارائه می نماید تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند .

    شرکت هواتراز با استفاده از نرم افزارهای به روز همچون 3D CAD ، Carrier ، ANSYS ، و نیز طراحی یک نرم افزار تخصصی توسط تیم هواتراز با نام HTCAD به طراحی و تحلیل کلیه پروژه های تهویه می پردازد و نتیجه نهایی را به مشتری ارائه می نماید .

پروژه های ما

افتخار هواتراز اعتماد شماست . . .

 

ااا

 

بهترین کیفیت و بالاترین استاندارد های روز دنیا را از ما بخواهید . هواتراز انتخابی شایسته ...

fgjfxjx

شعار مجموعه

رضایت مندی مشتری، کلید موفقیت هواتراز سپاهان

هواساز هایژنیک 

222
 این دستگاه همانطور که از نامش مشخص است نوعی هواساز می باشد که البته دارای ویژگی های خاصی است که پسوند هایژنیک را به دوش میکشد . لغت هایژنیک خود به معنی بهداشتی می باشد لذا این هواساز ها ضمن انجام کلیه اموری که در خصوص هواساز های معمولی گفته شد از آنجایی که برای صنایع حساس مانند کلین روم ها ، اتاق های جراحی ، داروسازی ها ، صنایع حساس الکترونیکی و ... استفاده می شوند لذا باید دارای ویژگی های خاصی باشند تا از ورود هرگونه باکتری ، میکروب ، آلودگی و... به هوای سالن جلوگیری نمایند . این دستگاه ها دارای جداره داخلی از جنس استیل ، پروفیل های بدون لبه تیز و به صورت نیم گرد ، دارای چسب آنتی باکتریال ، لامپ یو وی ، و فیلترهای خاص می باشد که این فیلتر ها توان این را دارا هستند که هوای فضای مورد نیاز را تا 99/99 درصد از هرگونه آلودگی و حتی بوی نامطبوع پاک نمایند .

برخی از محصولات شرکت هواساز کلین روم و ایرواشر اکونوپک و هواساز قارچ و هواساز هایژنیک و رطوبت ساز و فن سانتریفیوژ است .

 

مطالعه بیشتر...

Capture2

یک از ویژگی های بارز شرکت هواترازسپاهان توانایی تولید محصولات خاص تهویه طبق سفارش مشتریان میباشد.
 در این راستا با تکیه بر دانش فنی وتجربه طولانی مدت خود توانسته محصولات خاص وگسترده را در صنایع مختلف همچون داروسازی ، بیمارستانی ، صننایع غذایی ، صنایع چاپ و بسته بندی ، تهویه صنایع نساجی وفرش ماشینی وصنعت قارچ ونیز نیروگاهی وارد چرخه تولید نماید ودر این راستا اشتغالزایی متناسب با نیاز را فراهم آورد. و در حال حاضر میتوان ادعا نمود که شرکت هواتراز سپاهان توانایی ساخت و تولید وبهره برداری هر نوع هواساز وایرواشر وفن اکسیال ونیزفن های سانتریفیوژ که جهت صنعت تهویه کشور ویا نیز صادرات به خارج از کشور نیاز باشد را دارد.

نکته حائز اهمیت این است که در مورد میزان هوادهی ، تعداد بستر فیلتراسیون ، میزان رطوبت مورد نیاز ، نوع فن ، نوع متریال مورد استفاده از قبیل استراکچر و پروفیل ها ، ورق جدارهای داخلی و خارجی ، نوع کویل ها و ... می توان با طراحی خاص و سفارشی به صورت دقیق به نقطه نیاز درخواست دهنده نزدیک شده و بهترین بازدهی با بهترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه نماییم.

مطالعه بیشتر...